Sport.pl

Tyson i Bowe zarobili wielką kasę i spadli na dno. "Fortunę wydał na tygrysy i gołębie"

Krzysztof Smajek, Marek Borniński
09.02.2015 18:50
Ostatnio zrobiło się głośno o Riddicku Bowe, który żebrał w internecie o pieniądze. Jednak Bowe nie jest jedynym pięściarzem, który łatwą ręką przepuścił fortunę zarobioną między linami. Podobnie było w przypadku choćby Mike'a Tysona i Evandera Holyfielda. - Tyson zarobił ponad 300 milionów dolarów i wszystko przepuścił. Kupował tygrysy, fortunę wydał na gołębie. Rozdał kasę na lewo i prawo. Niefrasobliwie żył też Riddick Bowe, który miał 26 samochodów i 10 mieszkań. Nie ma się co dziwić, że w końcu został bankrutem - mówi w rozmowie ze sport.pl Andrzej Kostyra.
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • rumun106

  Oceniono 23 razy 21

  Powtarzacie artykuł,który był 2 dni temu...gdzie są te komentarze...:)

 • juventusiak87

  Oceniono 21 razy 17

  Sport.pl się skończył.

 • rumun106

  Oceniono 4 razy 4

  Jak już tak bardzo mówicie o K.A.S.I.E to może warto ( pisałem w waszym art. TYM SAMYM 3 dni temu) zorganizować walkę CELBRYTÓW Polsatu vs TVN...
  Gdyby tak Pan Soloż- Żak wyłożył na stół kasę na walkę o Pas Polsatu : Np; Pan Borek vs Ibisz lub z TVN -u Junior Chajzer :).... to był by spektakl,to by była oglądalność w PPV-u,to by była walka 2015 r która by przyćmiła walkę Floyda z Pacmanem !!!!
  Wkońcu w sporcie rządzi chajc więc co stoi na przeszkodzie...dawajcie Szostak ( tą od cyców) do zapasów :) Pzdr

 • rumun106

  Oceniono 3 razy 3

  Popatrzcie dziś na ceny nieruchomości w USA ( portal Home.com) . Ceny domów ( szeregowców) czy osiedli z basenami i kortami tenisowymi są na poziomie cen w Polsce a i nawet tańszych... W Portland, Jakcsonvile,Salt lake city,Michigan ( nie piszę o LA czy NY bo tam nie jest aż tak fajnie) można kupić domy w cenie 200 -300 tyś dolarów ( powiem ze to są nieruchomości od 2000 r wzwyż)...Są to miasta czyste i nie ma bandyctwa....I teraz taki bokser ( czy bokserzy) którzy zarobili na samych walkach powiedzmy 10-30 mln ( nie licze reklam ,kontraktów np z colą czy gatorade) ile oni by mogli teraz kupic domów i żyć z wynajmu....Tyle siana porozwalali...Andrzej ma szczęscie bo ma mądrą żonę która jest prawnikiem i ma kancelarię....zarobił ok 10 mln na boksie łacznie ze sponsorami i dziś może te siano w nieruchomosci pchać !!!

 • aciddrummer

  Oceniono 7 razy 3

  moge sie zalozyc ze nawet jako bankruci, Bowe, Tyson i inni lepiej zyja niz niejeden tutaj pismak. mam teraz pytanie, jezeli oni sa bankrutami, to jak nazwac stan waszego majatku? co moze byc gorsze od bankruta? hmmmm...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX