Sport.pl

Boks. Tomasz Adamek: Panowałem nad sytuacją

- Panowałem nad sytuacją, nawet wtedy, kiedy walił się na mnie usiłując wyprowadzić silny prawy. Byłem świetnie przygotowany fizycznie do walki - napisał Tomasz Adamek na swoim blogu po zwycięskiej walce z Chrisem Arreolą.
Raport z walki Adamek vs Arreola. Zobacz!

Tomasz Adamek na swoim blogu opisał wrażenia z walki. Zaczął od tego, że Arreola zaskoczył go taktyką.

- Wygrałem, zrobiłem to, co dawno zapowiadałem. Chris Arreola, zaskoczył mnie od pierwszej minuty walki. Nie zaatakował z furią, tak jak zapowiadał. Oswoiłem się, więc z atmosferą hali i zabrałem się do pracy. Jak było, każdy widział - pisze Polak.

- Panowałem nad sytuacją, nawet wtedy, kiedy walił się na mnie usiłując wyprowadzić silny prawy. Byłem świetnie przygotowany fizycznie do walki. Chcę podziękować za to Bryanowi Caldwelowi, który się do tego przyczynił. Trenerzy Roger Bloodworth i Ronnie Shields przygotowali mnie świetnie taktycznie i ze spokojem doradzali w ringu. Ich zdaniem nie było, żadnego momentu zagrożenia a to wszystko, co się wydarzyło można śmiało nazwać bokserskim show - opowiada Adamek.

- Po tej walce widzowie amerykańscy, którzy oglądali w HBO moją walkę z Chrisem, zapamiętają ją, jako wojnę w ringu. Walczyłem na obcym terenie, ale słyszałem dobrze doping moich kochanych polskich fanów. Dziękuję wszystkim za to, że byli ze mną tego wieczora - dziękuje fanom bokser.

Jakie Adamek ma teraz plany? - Idę spać, bo w Ontario zrobiła się późna noc. Muszę jakoś zasnąć po tych emocjach - kończy Polak.

Czytaj opis walki Adamek vs Arreola »


Więcej o: