Sport.pl

BBC: Nie będzie rewanżu Mayweather - Pacquiao. "Pacman jest tchórzem"

Jak informuje "BBC", Floyd Mayweather nie chce rewanżu z Mannym Pacquiao. W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja jakoby miało dojść do drugiego pojedynku. Amerykanin jednak zmienił zdanie. - Straciłem do niego wiele szacunku. Jest tchórzem - powiedział Mayweather.
Floyd Mayweather w zeszłym tygodniu w Las Vegas pokonał Manny'ego Pacquiao jednogłośnie na punkty. Filipińczyk po walce stwierdził, że jego występ był bardzo mocno ograniczony z powodu kontuzji barku, której nabawił się podczas przygotowań. Takie tłumaczenie Mayweather wyśmiał. - On wie, że przegrał. Straciłem do niego wiele szacunku po tym wszystkim - powiedział amerykański bokser.

Mayweather dodał, że podczas starcia wcale nie zauważył, że Pacquiao miał jakieś problemy fizyczne. - Absolutnie tego nie widziałem. Był szybki. Jego lewa ręka była szybka, jego prawa ręka była szybka. Zadawał zarówno szybkie, jak i silne ciosy - powiedział w wywiadzie dla telewizji "Showtime", który w całości ukaże się w ten weekend.

"Pacman" w środę przeszedł operację i nie będzie mógł walczyć przez najbliższy rok. Na początku tygodnia Mayweather nie wykluczał rewanżu, ale w wywiadzie dla "Showtime" wyraźnie się z tego wycofał. - Zmieniłem zdanie. Pacquiao jest tchórzem, wciąż odczuwa ból porażki. Jeżeli przegrasz, powinieneś to zaakceptować - dodał Mayweather.Więcej o:
Komentarze (10)
BBC: Nie będzie rewanżu Mayweather - Pacquiao. "Pacman jest tchórzem"
Zaloguj się
 • info0

  Oceniono 82 razy 22

  Odezwała się największa cipka w boksie. Statystyki mówią wszystko, tylko 26 (czy 28) TKOs w 48 walkach?

  Śmiech. Najlepszy bokser w swojej wadze, ta... Przez 90% walki z Pac-manem żeś po ringu zwiewał, nie chciałeś walczyć i ty mówisz coś o tchórzu? Fakt, defensywnie walkę żeś perfekcyjnie rozegrał, ale czy widowni się to podobało? :P

 • taka_sprawa

  Oceniono 16 razy 14

  To, że nie będzie rewanżu, to akurat dla fanów pozytywna wiadomość. Rewanż byłby tylko dla tych panów na jeszcze lepszą emeryturę. Zrobili show dla samych siebie, bo kibice nie są zadowoleni tym, co zobaczyli w ringu. Miała być walka stulecia, a tu żadnych emocji.

 • dave1391

  Oceniono 12 razy 6

  Całą walkę sp...dookoła ringu klepiąc prostymi i teraz mówi że Pacquiao jest tchórzem? Ja rozumiem że taka taktyka i gratulacje, bo wygrał, ale niech nie pier... tu o tchórzostwie..ok boks to nie tylko mordobicie, to także czasami szermierka na pięści, gdzie liczy się technika, świetna defensywa, uniki, ruchliwość itd i tu Floyd jest świetny..ale naprawdę z całym szacunkiem dla niego, choć jestem fanem różnego boksu to ta walka była mega nudna..nie wiem może tylko ja tak uważam ale niestety w połowie po prostu usnąłem, rozrywka znikoma, to bardziej lekkoatletyka była niż boks(oczywiście to też ,,zasługa" Paqcuiao który był słaby po prostu). Na pewno ta walka nie była warta tylu pieniędzy

 • adamex1030

  Oceniono 12 razy 6

  Walka była nudna, głównie z winy Floyda

  Mimo iż miałem nadzieję, że Pacman wygra to trochę mi się nie podobają jego zachowania po walce, zrzuca winę na wszystko co się tylko da - kontuzja, o której nikogo nie poinformował, jakieś dziwne rzeczy z "sabotażem" przed walką, że nie pozwolili mu zażyć witamin i coś tam jeszcze

  Jakoś ciężko mu przeżyć to, że przegrał

 • boliver

  Oceniono 6 razy -2

  duza geba i poruszanie sie do tylu----to jest blazen floyd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX