Sport.pl

Boks. Łatwe zwycięstwo Artura Szpilki

Nie mogło być inaczej - w debiucie na gali Premier Boxing Champions Artur Szpilka (18-1, 13 KO) szybko rozprawił się z Ty'em Cobbem (18-7, 10 KO). Walka zakończyła się w drugiej rundzie.
39-letni Amerykanin w ogóle nie stawiał Polakowi oporu. Już pod koniec pierwszej rundy "Szpila" posadził go na macie lewym sierpem w okolice ucha. W drugiej dokończył dzieła i choć rywal wstał, sędzia nie pozwolił mu kontynuować pojedynku. - Mogłem to skończyć jeszcze wcześniej, ale mówię: spróbuję, nie chcę się napalać - skomentował Szpilka. Pięściarz z Wieliczki ma nadzieję, że kolejni rywale będą znacznie bardziej wymagający. Z kim się zmierzy? - Może Arreola, może Aguilera. To już pytanie do moich promotorów - powiedział.

Swoją walkę wygrał także Maciej Sulęcki (20-0, 5 KO). Na gali Premier Boxing Champions w Chicago Polak znokautował w drugiej rundzie Darryla Cunninghama (30-8, 11 KO). "Striczu" posłał rywala na matę już pod koniec pierwszej rundy. Przy linach trafił mocnym prawym prostym, poszedł za ciosem i chwilę później sędzia już liczył zawodnika z Detroit. Cunningham wstał, ale przed nokautem uratował go tylko gong kończący pierwszą rundę.

Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. Pod koniec drugiej rundy, również przez niego zdominowanej, Sulęcki ponownie strzelił prawym prostym, po którym odsłonięty Amerykanin zwalił się z nóg. Chwilę później arbiter zakończył pojedynek.

- Jestem zadowolony, chociaż wiem, że trochę mnie poniosło. Wdałem się w niepotrzebną szarpaninę. Paweł Kłak trochę mnie uspokoił w narożniku. Cała otoczka tej gali zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Czuję się tutaj jak ryba w wodzie - powiedział Sulęcki.

Więcej na Bokser.org

Najbogatszy sportowiec świata chwali się forsą.


Zdjęcie ALLRIGHT WOREK BOKSERSKI 35-37 KG Zdjęcie Everfight Rękawice Bokserskie ATTACK Zdjęcie Rękawice bokserskie Fight Daniken
ALLRIGHT WOREK BOKSERSKI 35... Everfight Rękawice Boksersk... Rękawice bokserskie Fight D...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (21)
Boks. Łatwe zwycięstwo Artura Szpilki
Zaloguj się
 • zubzoro

  Oceniono 36 razy 26

  uwielbiam to myślące spojrzenie szpilki, tę twarz wyrażającą cierpinie ( jak mysli ) te dziary ( najbardziej tatuaż z Najmanem )
  generalnie koleś jest moim idolem

 • an_konta

  Oceniono 33 razy 25

  Dali Szpili dupka do pokonania...to i zwyciężył

 • rumun106

  Oceniono 20 razy 20

  To był rywal dla Szpili na przetarcie,wiadomo nowy trener i otoczenie. Normale że nie dostanie na dzień dobry pięściarza z 15 rankingowej....na to jest za wcześnie.
  Zobaczymy jak bedzie w przyszłości

 • thomasseyr

  Oceniono 26 razy 12

  Dajcie temu prymitywnemu kryminaliście wreszcie jakiegoś porządnego rywala. Zobaczymy wtedy jego prawdziwe "umiejętności". Naszymi najlepszymi bokserami w ostatnich latach byli Gołota (szkoda, że Bozia poskąpiła u niego mózgu) i Michalczewski. Wcześniej Adamek i teraz Szpilka, to żadni bokserzy, chyba że na walki o pietruszkę z cieniasami.

 • montealbano

  Oceniono 10 razy 8

  To tak jakby mistrz polskiej Ekstraklasy pokonał drużynę z czwartej ligi angielskiej.

 • billyboy1943

  Oceniono 9 razy 7

  tak się nabija osobiste ,,rekordy''-potem 30KO i nagle ....bańki!!

 • 40ii4

  Oceniono 6 razy 6

  Wideo z tej "walki" powinno pokazywać się przyszłym kelnerom pod nazwą: Jak zarobić i nie dostać przy tym po mordzie. Kebab stracił siły po 2 minutach i po prostu upadał. Nie było ciosów nokautujących. Na sparingi z takimi walkami a nie na gale.

 • antirussia81

  Oceniono 5 razy 5

  Przy notatkach o takich wydarzeniach brakuje mi po lewej trzeciego przycisku: oprócz "Fajne to" i "Wkurza to" powinno być jeszcze "Śmieszy to".

 • szaja25

  Oceniono 4 razy 4

  Szpilka, przerażający pogromca kelnerów i emerytów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX