Sport.pl

Boks. Artur Szpilka podpisze kontrakt z Alem Haymonem

Artur Szpilka w ciągu najbliższych dni podpisze kontrakt z popularnym menedżerem Alem Haymonem. Informację tę potwierdził promotor polskiego boksera Andrzej Wasilewski.
Haymon pracuje jako menedżer i doradca już ponad dwustu pięściarzy, w tym największych gwiazd światowych ringów. Dzięki współpracy z nim kariera Szpilki (17-1, 12 KO) może nabrać jeszcze większego rozpędu.

Wasilewski potwierdził również, że pięściarz z Wieliczki za oceanem ma trenować pod okiem znanego trenera Ronniego Shieldsa. - Wszystko na to wskazuje i nawet szukamy już mieszkania w Houston. Zresztą sam Fiodor Łapin wskazał na tego szkoleniowca - powiedział promotor Polaka. - Chcieliśmy by w Ameryce zajmował się Arturem ktoś solidny, bo tam jest wielu znanych szkoleniowców, którzy są czasem gwiazdami, ale bardziej medialnymi, jak choćby Buddy McGirt. Artur bardzo dużo zawdzięcza trenerowi Łapinowi, lecz w tej chwili następuje przerwa w ich współpracy - dodał.

Bardzo możliwe, że Szpilka będzie walczył pod koniec na jednej gali razem z Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO).Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org »


Więcej o:
Komentarze (4)
Boks. Artur Szpilka podpisze kontrakt z Alem Haymonem
Zaloguj się
 • maza79

  Oceniono 10 razy 10

  Bardzo możliwe, że Szpilka będzie walczył pod koniec na jednej gali razem z Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO).

  pod koniec czego przepraszam? masakra...

 • lewy-na-lewy

  Oceniono 1 raz 1

  Narodziny "Bestii", czyli jak Cus D'Amato stworzył Mike'a Tysona. Zapraszamy do lektury: www.lewynalewy.pl/dr-frankenstein-catskill-5/

 • badziewiak66

  Oceniono 1 raz -1

  Jak to ?! Przecież ma zakaz wjazdu do USA ?!!

 • gomelsky66

  Oceniono 7 razy -1

  Szczera prawda o Szpilce jest taka,że wróci szybciej niż trawa cały ten jego wyjazd.Szpilka może był dobry na Adamka,ktróy zna powód dlaczego unikał walki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX