Sport.pl

Boks. Szpilka nie wjedzie do USA?

PRZEGLĄD PRASY. Jak podaje ?Super Express?, Artur Szpilka może nie wjechać do USA. - Artur ma dożywotni zakaz wstępu do Stanów - powiedział promotor pięściarza Andrzej Wasilewski. To może pokrzyżować najbliższe plany Szpilki.
Po pokonaniu Tomasza Adamka pięściarz zapowiadał, że niedługo chce wylecieć do USA, by tam trenować i toczyć kolejne walki. Ale to może okazać się niemożliwe. Szpilka już wcześniej miał spore problemy. W styczniu tego roku w USA zmierzył się z Bryantem Jenningsem. "Na lotnisku w Chicago został zatrzymany, a urzędnicy migracyjni unieważnili mu wizę, bo nie zgłosił wcześniej, że siedział w więzieniu" - pisze "Super Express". Polakowi udało się wjechać do USA i powalczyć z Jenningsem (przegrał przez techniczny nokaut w 10. rundzie) dzięki sporemu zaangażowaniu promotorów oraz prawników.

Teraz sytuacja jednak nie jest tak dobra. - Artur ma dożywotni zakaz wstępu do Stanów - powiedział jego promotor Andrzej Wasilewski. - Na początku roku ten zakaz został na chwilę zawieszony ze względu na wyjątkową sytuację, czyli zbliżającą się walkę. Teraz takiej sytuacji nie ma - stwierdził Wasilewski. I niewiele wskazuje na to, by coś miało się zmienić. Więcej informacji na stronie "Super Expressu".

Chciał być kucharzem, wygrał najbardziej prestiżowy turniej pokerowy na świecie [ZDJĘCIA]


Więcej o:
Komentarze (118)
Boks. Szpilka nie wjedzie do USA?
Zaloguj się
 • scierplaminoga

  Oceniono 807 razy 753

  hahahaha, no i balonik pękł, zanim go promotorzy zdążyli napompować, ale spoko został jeszcze Włodarczy, Saleta, Wach, rewanż z Adamkiem, KSW i na koniec pożegnalna walka z Gołotą

 • d-dedimery

  Oceniono 394 razy 320

  A w Polsce, taki bandzior, ćwok, jak "szpila" cieszy się dużym poważaniem...Autorytet rodem z szamba !

 • wieskw

  Oceniono 372 razy 310

  I dobrze. Matematyka, fizyka, informatyka do USA wpuszczają bez problemu. Szpilka raczej mózgu nie używa. Co będzie robił w USA, machał cepami ?

 • fitjarkowo

  Oceniono 304 razy 256

  W Stanach nie ma zmiłuj dla bandziorów a u nas IDOL MEDIÓW , żałosne.
  Fajnie że nie może tam pojechać:-).

 • xynat

  Oceniono 244 razy 212

  Bandzior nareszcie odczuwa konsekwencje swoich bandyckich wyskoków. Trzeba się było 10 razy zastanowić zanim zaczął łamać prawo a nie teraz płacze bo mu szansa ucieka.

 • qqben

  Oceniono 198 razy 186

  a taki był ładny, amerykański ...

 • zwid

  Oceniono 171 razy 135

  No? Gogusiu?
  Pewnie powiesz, że się ciebie boją, nie? Zawiąż sobie na czachę opaskę PDW - Pozdrowienia Dla Więzienia i w tej opasce idź tam - do pierdla. To twoje środowisko naturalne.
  I nie wracaj!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX