Sport.pl

Boks. Szpilka chce walczyć z Andym Ruizem

Tuż po wygranej na punkty walce z Tomaszem Adamkiem Artur Szpilka powiedział, że chciałby w przyszłości powalczyć z Andym Ruizem Juniorem.
Meksykanin jest 15. bokserem w światowym rankingu wagi ciężkiej. Nosi on przydomek "niszczyciel". W wadze ciężkiej jest jak do tej pory niepokonany. Stoczył 23 walki i wszystkie wygrał przed czasem, ale jego rywalami nie byli zbyt silni bokserzy. Dalej czeka na swój pierwszy naprawdę poważny pojedynek. W amatorach zwyciężył 104 razy w 112 starciach.

Do trenowania boksu namówił go jego ojciec. Wręcz go do tego zmuszał, Ruiz w młodości wolał grać w baseball. - Zawsze powtarzał, że muszę trenować, że nie ma nic ważniejszego od odbycia treningu - wspomina Ruiz.

Oddaje bardzo dużo szybkich ciosów. - To nie jest bokser od jednego ciosu - mówi jego trener Jeff Grmoja. Jednak uwagę zwraca jego sylwetka. Niektórzy uważają, że jest za ciężki, ale nadrabia to swoim silnym ciosem. Być może już niedługo poczuje go na własnej skórze Artur Szpilka.Dramat mistrza olimpijskiego. Zalał się krwią, ale nie zrezygnował [ZDJĘCIA]


Więcej o:
Komentarze (7)
Boks. Szpilka chce walczyć z Andym Ruizem
Zaloguj się
 • lexuuss

  Oceniono 34 razy 30

  Ruiz przed czasem wygrał 17 z 23 walk, warto sprawdzić zanim się coś napisze...

 • p-y_t-x

  Oceniono 45 razy 23

  Wczorajsze "obmacywanie" Adamek-Szpilka niewiele miało wspólnego z boksem. I w niczym nie przypominało "wojen" toczonych na faktycznie zawodowych ringach

 • nagabywacz-kur

  Oceniono 10 razy 6

  Szpilka chyba sam szykuje na siebie stryczek...ten Ruiz nie wygląda na żartownisia

 • 40ii4

  Oceniono 9 razy 5

  Temu jak zrobi dziecko, to wyjdą trojaczki

 • anal_threat

  Oceniono 2 razy 0

  Andy Ruiz Jr zabije Szpilke jeżeli dojdzie do ich walki. Nie sugerujcie się sylwetką Ruiza, on ma petarde w łapach, a swoim lewym sierpowy wybije Szpilce boks z głowy.

 • distepfano

  Oceniono 2 razy 0

  Czyli mam rozumieć , że wynik walki był ustalony przy zielonym stoliku ?
  Cóż to za boks !

 • damiann87

  Oceniono 12 razy 0

  szpilka to palant...wystarczy średni bokser w średniej formie i 1 runda ko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX