Sport.pl

Boks. Areszt dla Mustafy K., podejrzanego o zranienie nożem sędziego

PAP
06.02.2014 13:46
A A A
Mustafa K.

Mustafa K. (Fot.)

Na trzy miesi±ce trafił do aresztu wiceprezes Polskiego Zwi±zku Bokserskiego Mustafa K., podejrzewany o zranienie nożem sędziego bokserskiego. MężczyĽnie grozi do 10 lat więzienia - poinformowała w czwartek stołeczna policja.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w pokoju hotelowym przy ulicy 17 stycznia w Warszawie, w którym bokserska kadra narodowa zatrzymała się w zwi±zku z odbywaj±cym się zgrupowaniem. We wtorek sportowcy mieli odlecieć na międzynarodowy turniej bokserski do Debreczyna na Węgrzech.

Według ustaleń policji między sędzi± a wiceprezesem doszło do awantury; wtedy został on raniony nożem. ¦wiadkowie zdarzenia wezwali policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli do hotelu, napastnika nie było już na miejscu. Wiceprezes Polskiego Zwi±zku Bokserskiego ds. finansowych został zatrzymany po kilku godzinach poszukiwań, ok. godz. 2 w nocy, w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie.

Pokrzywdzony mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Miał kilka ran zadanych nożem, m.in. w brzuch.

Zatrzymany Mustafa K. był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeĽwiał, usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a prokurator wyst±pił do s±du o zastosowanie wobec niego ¶rodka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • boliver

    Oceniono 2 razy 2

    co najmnie dzisiec a poterm na ring z dobrym bokserem wagi ciezkiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczę¶ciej czytane