Sport.pl

Boks. Kliczko i Powietkin spotkali się przed walką o trzy pasy wagi ciężkiej

Ponad 250 reporterów wzięło udział w konferencji prasowej anonsującej zaplanowaną na 5 października walkę o trzy pasy wagi ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczką (60-3-, 51 KO) a Aleksandrem Powietkinem (26-0, 18 KO).
Pierwsze spotkanie pięściarzy przebiegło w przyjaznej atmosferze. Kliczko przyznał, że październikowy bój będzie dla niego szczególny. - Aleksander tak jak ja jest mistrzem świata i mistrzem olimpijskim. Jestem pewien, że to będzie widowiskowy pojedynek. Nie lekceważę go, ale i nie przeceniam, będę przygotowywał się jak zawsze starannie. Jestem przekonany, że będąc z nim w ringu, pokażę pełnię swoich możliwości - powiedział "Dr Stalowy Młot".

- Bardzo się cieszę, że walka z Władimirem Kliczką dojdzie do skutku. Nie chcę za dużo opowiadać o tym, jak będę trenował, ale wszystko pokażę w ringu! - oświadczył Powietkin.

Stawką październikowego starcia Kliczki z Powietkinem będą mistrzowskie tytuły federacji WBO, WBA i IBF oraz magazynu "The Ring".

Więcej o:
Komentarze (6)
Boks. Kliczko i Powietkin spotkali się przed walką o trzy pasy wagi ciężkiej
Zaloguj się
 • niewiernamagda

  Oceniono 1 raz 1

  Hej dostałam od Polsat Sport's gdzie można obejrzeć sobie transmisje w HD

  Łapcie

  walkaklitschkovspovetkin.blogspot.com/

 • karolinaewenement

  Oceniono 1 raz 1

  Zapisz się na transmisje walki Wladimir Klitschko vs Alexander Povetkin

  Oglądaj za darmo On-line w HD!

  powietkin.pl/bntw
  ^^ Zapisz sie juz teraz! Liczba slotow ograniczona!

 • sparow57

  Oceniono 11 razy -3

  Ostatnia wielka walka w ciężkiej była 10 lat temu ( Lewis vs Vitek ). Niestety tak jest, że raz jest stół nakryty aż z niego spada to trzeba jeść na zapas. Takie były lata 90, gdzie wielkie toczyli Bowe, Holyfield, Tyson, który już nie był tym samym Tysonem sprzed walki z Douglasem, no i "szklana szczęka" Lewis, który nie walczył z nikim wielkim. Ktoś powie Tyson. Hehe ten sam Tyson przegrał 3 lata później z Irlandczykiem nam m, czyli tamten jest lepszy hehe dobre sobie. Walczył też z Holym, ale to nie był ten sam Holy co z walki z Tysonem, czy Bowe, wszak miał już 37 wiosen na karku, a on był typem boksera, którego siłą byłą szybkość. Nie potrafił już tak łatwo przedzierać się do półdystansu, ale i nawet wtedy Lewis nie potrafił go zamroczyć, zresztą drugiej walki nie przegrał. Btw. Holy mimo, że z natury cruiser miał szczene z granitu, chyba najmocniejszą po Vitku. Z Mercerem Lewisek niesłusznie wygrał. Nie mniej mimo, że był już stary i słabo przygotowany wygrałz Vitkiem, któremu z oka zrobił jesień średniowiecza. Wygrał zasłużenie, to po jego ciosach padła kontuzja, ten prawy sierpowy to było coś, no i ten długi, silny, celny lewy prosty, którym szachował w ringu przeciwników tak jak to robią teraz bracia. Ehh czemu Holy, Tyson, Bowe nie urodzili się 15 lat później. Teraz nie ma walki, emocji, nic już w wadze ciężkiej nie ma. Czy jest szansą na odrodzenie HW?

 • suchyssq23

  Oceniono 4 razy -4

  Kliczko's niech się obawia ze może stracić pasy ale daje 51% wygranej dla Władka a na Powietina 49% będzie ciekawa walka pozdro :D

 • bigosmiszcz2

  Oceniono 16 razy -6

  Ciekawe kto reżyseruje ta "wałkę" !!!

  Boks się skończył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX