Sport.pl

Boks. Masternak jeszcze bliżej Diablo

Mateusz Masternak jest najwyżej klasyfikowanym polskim pięściarzem w najnowszym rankingu federacji WBC. Popularny "Master" awansował na drugie miejsce w kategorii junior ciężkiej, w której tytuł mistrza świata od ponad trzech lat dzierży Krzysztof Włodarczyk.
W tym samym przedziale wagowym 13. jest Paweł Kołodziej, a Łukasz Janik i Krzysztof Głowacki zajmują odpowiednio 18. i 19. miejsce. Spory awans w kategorii ciężkiej zaliczył Tomasz Adamek, który po zwycięstwie nad Dominiciem Guinnem znalazł się aż na piątej pozycji.

Polacy w rankingu WBC

Waga ciężka: 5. Tomasz Adamek, 22. Artur Szpilka

Waga junior ciężka: 2. Mateusz Masternak, 13. Paweł Kołodziej, 18. Łukasz Janik, 19. Krzysztof Głowacki

Waga półciężka: 7. Andrzej Fonfara

Waga średnia: 10. Przemek Majewski

Waga junior średnia: 5. Damian Jonak

Więcej o boksie na {"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.sport.pl/boks/1,64992,14416082,Boks__Masternak_jeszcze_blizej_Diablo.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Boks. Masternak jeszcze bliżej Diablo","datePublished":"2013-08-09T15:41:00Z","dateModified":"2013-08-09T15:44:05Z","articleSection":"boks","description":"Mateusz Masternak jest najwyżej klasyfikowanym polskim pięściarzem w najnowszym rankingu federacji WBC. Popularny \"Master\" awansował na drugie miejsce w kategorii junior ciężkiej, w której tytuł mistrza świata od ponad trzech lat dzierży Krzysztof Włodarczyk.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"http://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"Ringpolska.pl, tg","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Boks. Masternak jeszcze bliżej Diablo","image":[]}
Więcej o: