Sport.pl

Żona Witalija Kliczki za¶piewa na ringu przed walk±

mk, PAP
08.09.2012 , aktualizacja: 08.09.2012 11:55
A A A Drukuj
Witalij Kliczko i jego żona Natalia na premierze filmu o ukraińskich bokserach

Witalij Kliczko i jego żona Natalia na premierze filmu o ukraińskich bokserach (Fot. Frank Augstein AP)

Ukrainiec Witalij Kliczko w sobotę zmierzy się w Moskwie z Manuelem Charrem. Jak zwykle będzie mu towarzyszyć żona Natalia, która tym razem przed walk± zamieni się w wokalistkę i za¶piewa w ringu piosenkę Jennifer Rush "The power of love".
To będzie jej pierwszy tak poważny występ, mimo że ćwiczy od drugiego roku życia. Na trybunach ma zasi±¶ć 30 tys. kibiców, a starcie maj± pokazać największe stacje telewizyjne m.in. w Niemczech i Rosji. Towarzyszyć jej będzie kwartet skrzypaczek.

- ¦piew to dla mnie spełnienie, to tak jak oddychanie. Nie mogę bez niego żyć - przyznała.

Dlaczego wybrała piosenkę Jennifer Rush? - Bo opowiada o nas, o mnie i o Witaliju - zaznaczyła.

Powstaje pytanie, czy mistrz ¶wiata organizacji WBC w kategorii ciężkiej nie będzie zbyt wzruszony występem swojej żony i będzie mógł odpowiednio się skoncentrować. Jego rywal, Niemiec syryjskiego pochodzenia, nie powinien być dla niego zbytnim wyzwaniem.

- Je¶li Manuel dotrwa do trzeciej rundy, będzie to dla niego wielki sukces - ocenił były mistrz ¶wiata Graciano Rocchigiani, który był kiedy¶ trenerem Charra.

W oficjalnym rankingu bokserów Niemiec zajmuje siódme miejsce. Wygrał wszystkie z 21 walk, ale jeszcze nie spotykał się z utytułowanym zawodnikiem.

Trener Kliczki Fritz Sdunek ostrzega jednak, że nie można go zlekceważyć. - Na pewno nie jest bardzo wymagaj±cym rywalem, ale trzeba uważać - zaznaczył.

Na pewno 27-letniemu Charrowi nie brakuje tupetu w wypowiedziach. Na konferencji prasowej był butny, pewny siebie i zapowiedział, że znokautuje Ukraińca. Bez względu na rezultat, Charr nie będzie narzekał. Na tej walce zarobi tyle, co w trakcie całej kariery - ok. 350 tys. euro. Jak przyznał, najpierw spłaci wszystkie swoje długi, a póĽniej kupi matce kuchnię.

Zobacz więcej na temat:

  • 1