Sport.pl

Boks. Efektowny nokaut Kosteckiego

Dawid Kostecki (38-1, 25 KO) w bardzo efektowny sposób obronił interkontynentalny pas federacji WBA kategorii półćiężkiej, ciężko nokautując w czwartej rundzie byłego dwukrotnego mistrza świata, Byrona Mitchella (29-9-1, 22 KO).
Popularny "Cygan" od początku ostro wziął się do roboty, polował na prawy krzyżowy, a w ostatnich sekundach złapał rywala w wymianie lewym sierpowym, posyłając go na matę.

W drugiej i trzeciej odsłonie Polak wciąż dominował nad swoim utytułowanym przeciwnikiem, zasypując go seriami złożonymi z 3-4 ciosów. Bił w różnych płaszczyznach, boksował na luzie i wyraźnie górował nad Amerykaninem.

Koniec nastąpił na samym początku czwartej rundy, kiedy najpierw trafił bardzo mocnym prawym sierpowym. Półprzytomny Mitchell choć zamroczony, to ustał na nogach, a "Cygan" doskoczył, poprawił raz jeszcze prawym i skończyło się ciężkim nokautem.

Młodzi polscy bokserzy chcą podbić świat
Więcej o:
Komentarze (6)
Boks. Efektowny nokaut Kosteckiego
Zaloguj się
 • matt_linux

  0

  @xuj
  I mnie to ciekawi... Z tego, co pisano razem ostatnim, powinien być osadzony. Nie chodzi tu o zainteresowanie prywatnymi sprawami Kosteckiego, bo te akurat g@#$% mnie obchodzą, ale jakaś równość wobec prawa przydałaby się. W tej chwili bowiem jest tak, że można bić ludzi, okradać, handlować dziewczynami i prowadzić inne koszmarne działalności a pan Wasilewski załatwi korespondencyjną odsiadkę jednemu i wizę do stanów drugiemu. Uczciwi nie maja takich możliwości.

 • matt_linux

  0

  Wygrać, wygrał. Dobre i to, lecz czy przypadkiem nie lepsza porażka Wolaka na Gali od zwycięstwa Kosteckiego na gali? Cóż to było za wydarzenie? Niedługo walczyć będzie przed jednoosobową publicznością?

 • polska_to_dziki_kraj

  0

  święci się znaleźli. co was obchodzą jego prywatne sprawy ? wygrał i o to chodziło.
  miejmy nadzieję że kolejne walki będzie Dawid miał już o poważne pasy mistrzowskie

 • Gość: Ja

  0

  Moze na przepuste akurat byl.

 • da_markos

  0

  miał, ale sprzedał kompanów wiec jest szansa na minimalny wyrok. burdel mama (biznes prowadzil z wlasna matka) z burdel synkiem to zera moralne.

 • xuj

  0

  a to on nie miał siedzieć?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX