Sport.pl

Kubica dla Sport.pl: O szansach na F1, o swoich emocjach i o... nieudolności translatorów (z ironią)

Michał Owczarek, Krystian Kij
01.04.2017 07:52
Po ponad roku Robert Kubica na tor i wystartuje w wyścigu Monza Prologue podczas FIA. World Endurance Championship. Nasz reporter Michał Owczarek jest już na miejscu i udało mu się porozmawiać z Robertem Kubicą. - Nie ma co grzebać w mrowisku. Dużo osób chce wyjść przed szereg. Pojawiały się jakieś moje źle przetłumaczone zdania, że o F1 nie myślę. Nie myślę, bo znam swoje realia, ale to nie znaczy, że jest to furtka zamknięta.
Więcej o:
Komentarze (13)
Zaloguj się
 • japka_putina

  Oceniono 2 razy 2

  Pod filmikem napisano - Nie myślę, bo znam swoje realia, jest to furtka zamknięta.
  Kubica mówi - Nie myślę, bo znam swoje realia, ale to nie znaczy, że jest to furtka zamknięta.

 • maxgazeta.pl

  Oceniono 3 razy 1

  Dajcie już spokój z tym zawracaniem d.upy Kubicy o F1. On już nigdy nie będzie tam jezdzil. Po pierwsze z powodu inwalidztwa, po drugie nawet gdyby byl w 100% sprawny, to po 6 latach przerwy od startow i swojego wieku i tak nikt by go nie zatrudnil. Bo sa od niego mlodsi i wcale nie gorsi a do tego caly czas jezdzacy na najwyzszym poziomie. W dodatku Kubica nigdy nie mial wielkiego sponsora ktory sie dokladal do zespolu. Wiec ile jeszcze bedziecie chlopaka meczyc tymi durnymi pytaniami?

 • Andrzej Nowak

  0

  Robert pogadaj z Alonso żeby Ci załatwił posadę w McLarenie zawsze chcieliście jeździć razem. Moim zdaniem dzięki Twojej pomocy przy rozwijaniu auta wasz duet mógłby walczyć o wysokie lokaty. 3mam kciuki!!

 • bb523

  0

  "Po ponad roku Robert Kubica na tor i wystartuje w wyścigu" ... "red. Owczarku", czytaj, co napisałeś.

 • klm747

  Oceniono 2 razy 0

  parchaty gimbusie Owczarku - to nie wyścig, tylko testy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX