Republika Południowej Afryki

Mistrzostwa ¦wiata 2010

Oficjalny Sponsor Mistrzostw ¦wiata FIFA 2010

http://www.sport.pl//i/obrazki/sport_pl/hp2009/search-blank.gifhttp://www.sport.pl//i/obrazki/sport_pl/hp2009/search-blank.gifhttp://www.sport.pl/i/obrazki/sport_pl/hp2009/search-google.gif

Wszystkie serwisy

M¦ 2010. Niemcy przegrali, kibic też - postawił pół miliona euro

pcs, goal
2010-07-07, ostatnia aktualizacja 2010-07-07 23:09

07.07.2010, godzina 20:30

Niemcy

Bramki:
Kartki:
karne
  • 2P
  • 1P
  • na żywo

Sędzia: Viktor Kassai (Węgry)

Hiszpania

Bramki:
Kartki:
Samobójcze my¶li niemieckich kibiców po porażce z Hiszpani±
Samobójcze my¶li niemieckich kibiców po porażce z Hiszpani±
Fot. TOBIAS SCHWARZ REUTERS

Pewien niemiecki kibic postawił pół miliona euro na zwycięstwo reprezentacji Niemiec w półfinałowym meczu z Hiszpani±. Nie udało się - piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego wygrali 1:0 i to oni zagrali w finale.

Kurs na awans Niemców wynosił 1.91, więc kibic mógł wygrać 454 tysi±ce euro. Zakład - zgłoszony telefonicznie - przyjęła jedna z brytyjskich firm bukmacherskich. Była to najwyższa stawka na pojedynczy mecz w historii całych mistrzostw ¶wiata.

Przed półfinałem ekspert David Mole był zdziwiony, że bukmacher przyj±ł zakład. - Musz± być bardzo pewni zwycięstwa Hiszpanów lub mnóstwo fanów postawiło na awans piłkarzy del Bosque, dzięki czemu mogliby wyrównać ewentualne straty - wyja¶niał. Okazało się, że firma podjęła fantastyczn± decyzję.

Bukmacher przyj±ł zakład, bo posłuchał o¶miornicy? »


Zobacz więcej na temat:

  • 9 komentarzy
  • Drukuj
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    9 głosów

Najnowsze wiadomo¶ci

Aplikacja wymaga wtyczki Adobe Flash Player 9. Pobierz najnowsza wersję.

Pobierz Adobe Flash Player

Mistrzostwa ¦wiata 2010 - mecze