Sport.pl
Komentarze (30)
Williams znów się ośmieszył. "Zamknięcie tego cyrku jest tylko kwestią czasu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zagadkowy_komandos

  Oceniono 4 razy 0

  To już wiadomo. W przyszłym sezonie Robert trafi do Need For Speed (Team Melex Racing).

 • qurczak

  Oceniono 6 razy 0

  Obajtek dorzuć jeszcze ze 100 milionów, bo Robusia nam tłamszą i nie pozwalają mu rozwinąć skrzydeł (husarskich oczywiście).

 • kaczorbe

  Oceniono 10 razy 0

  ośmieszasz się człowieku...strata jednego okrążenia....trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...nawet gdybyś dostał lepsze auto i specjalna kierownicę to nic byś nie wskórał bo masz ograniczenia ruchowe i pogódź się z tym wreszcie...a jak tak ci ciężko to załóż team i baw się za własną kasę

 • jurand48

  Oceniono 14 razy 0

  Teraz to Williams beee…. a jak trzeba było wpuścić inwalidę tory F1 to był cacy ???? Klienci Orlenu zabulili za fanaberie jednorękiego kierowcy !

 • dozer1210

  Oceniono 5 razy -1

  Siema incele! Może przerzucicie się np. na artykuły o tym jak w sobotę Lewy nie strzelił gola przy setce, albo o przegranej siatkarzy? Słabo tak upuszczać swoje uzasadnione frustracje życiowymi porażkami cały czas tylko na jedynym temacie...LOL.

 • adellante12

  Oceniono 5 razy -1

  Czy gdyby ten team był w choć odrobinę lepszej kondycji finansowej to zdecydowałby się na zatrudnienie Kubicy? No raczej żaden inny zespół nawet nie wpadł na ten głupi pomysł a Mercedes i Renault nawet z Kubicy i jego zapędów powrotu do F1 uczynili obiekt drwin.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX