Sport.pl
Komentarze (67)
Claire Williams przyznała wprost. Różnice czasów Kubicy i Russella nie wynikają z ich umiejętności!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nfg

  Oceniono 20 razy -2

  I tak polaczki powiedzą że to nieudacznik który nic nie osiągnął. Polska mentalność kurna mać.

 • d34mariusz

  Oceniono 16 razy -4

  Weź się Kubica do uczciwej roboty. Nic już ciebie w F1 dziadu koślawy nie będzie. A ty wciąż naciągasz ludzi na pieniądze. W kamieniołomach potrzebują takich, będziesz nosem kamienie rozbijał.

 • mariuszzzzz

  Oceniono 11 razy -5

  Bez spiny wiele z tych hejtów co pojawiają się tutaj na Kubicę to kopiuj wklej ci ludzie nie mają nic wspólnego z sportem . Moja rada nie przejmować się , jest sporo ludzi którzy potrafią tylko nienawidzić mają niski poziom inteligencji co widać po ich wiedzy lub po prostu im za te wpisy płacą . Na szczęście takich psychopatów jest mało a tutaj mogą po kryjomu bez pokazania własnej twarzy popłakać i tak ja i wielu mamy ich w 4 literach . Forza Robert .

 • mer-llink

  Oceniono 15 razy -9

  Przecież to, co oni opowiadają dla tzw. ciemnego luda to stek krągłych słówek pozbawionych sensu i logiki. To przykrywanie gaworzeniem pustki...

  P.S. Czy panu Kubicy - i egzaltującym się F1 Żurnalistom - nie jest wstyd, iż my wszyscy (w tym rodzice bez żłobków, kalecy oraz osoby chore na raka) fundujemy tę imprezę?
  PiS nie ma dla nauczycieli, nie ma na szpitale (zamkniecie pediatrii onko w Gorzowie WLK.P; 83-latek umierający na ulicy, bo lekarzy za mało, aby do konającego przyjść) i lekarstwa, ale ma dla Angolskich i wszelkich innych miliarderów.
  I tak p. Kubica - wraz z eszelonem cmokających od zachwytu Żurnalistów - bawi się za nasze pieniądze, bo PiS mu kupił miejsce w trzecioligowym samochodziku i dokupi jeszcze w innym.
  100 000 000 (jak na razie)!
  To nie PiS ani Orlen jest fundatorem pana Kubicy fanaberii.
  Orlen i PiS tylko gwizdnęli państwowe pieniądze i już włożyli je do kieszeni upadającego Williamsa. A włożą jeszcze do innych, równie "potrzebujących" biednych właścicieli stajni w F1.
  Przymusowym sponsorem tych biednych bogaczy jesteśmy my wszyscy: ty, ja, pan, pani, oni, a nawet tamci państwo pod Gołdapią. Bo to z naszych opłat, z naszych podatków, z naszych - nie jakichś cudownych "rządowych", bo takich nie ma - pieniędzy jest ten sponsoring!
  Za te pieniądze można rocznie utrzymać kilkadziesiąt żłobków, sprowadzić kontenery nierefundowanego leku na raka, wspomóc rehabilitację niepełnosprawnych w całym kraju...
  Nie czuje rumieńca na twarzy ani pan Kubica, ani dmuchający w te tutkę dziennikarze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX