Sport.pl
Komentarze (134)
Kolejka chętnych po Roberta Kubicę. Polak może przebierać w ofertach. Heroizm dostrzeżony nie tylko przez F1 [F1 SPORT #15]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • plobywatel

  Oceniono 9 razy 3

  Krótka informacja dla dwóch chłopców tj. Michał Gąsiorowski, Piotr Majchrzak - Heroizm – zdolność dokonywania wielkich czynów przez bohaterów lub ludzi wyróżniających się wyjątkową świadomością swojej misji historycznej, często utożsamiany z męstwem.
  Jaką to misję historyczną wypełniał Kubica?

 • wredek123

  Oceniono 2 razy 2

  Kolejka do Roberta? A po ile bilety sprzedają , żeby taki okaz obejrzeć?? 🤣🤣🤣

 • sselrats

  Oceniono 4 razy 2

  Polski Vettel.

 • morpheuss456

  Oceniono 6 razy 2

  dhl i pks sa najbardziej zainteresowane

 • art999

  Oceniono 8 razy 2

  Rozumiem, że Orlen płaci za te bzdury, które tu się wypisuje. Nie innego racjonalnego wytłumaczenia, by pisać o niepełnosprawnym emerycie z ego większym niż piramidy egipskie.

 • heraldek

  Oceniono 10 razy 2

  Wszyscy sie bija o kandydata na "ostatniego" w wyscigu....

 • remo29

  Oceniono 4 razy 2

  SOP ma ostatnio słabą passę, same niedojdy im się trafiły.

 • don-ww

  Oceniono 1 raz 1

  Mam wrażenie , że panowie Michał Gąsiorowski, Piotr Majchrzak doznają jakiegoś niesamowitego orgazmu w momencie kiedy mają napisać nazwisko "Kubica" , Kubica to ,Kubica tamto , kolejka po Kubicę ... Myślał by kto , że o mistrzu świata albo objawieniu sezonu piszą i to wszystko po to aby kliknąć. Nie stać ich tylko na jedno - aby napisać prawdę czyli , że w kolejce po Kubicę jako kierowcę to może stanąć PFRON aby go zatrudnić jako kierowcę autobusu.

 • jurand48

  Oceniono 5 razy 1

  Jednak PiS ma rację !!!!! Trzeba uregulować i sklasyfikować dostęp do zawodu dziennikarza panowie "dziennikarze" Gąsiorowski i Majchrzak są dowodem na potrzebę tej regulacji !!!!!!!

 • dudi-w

  Oceniono 3 razy 1

  Czy wierszówka za artykuł o Kubicy jest wieksza, niż normalnie? Ile można o nim pisać? OK, kaleka w F1 - to nowośc, jak różowy miś. Pobawił się, regularnie zajmuje ostatnie miejsce - tylko czemu z naszych kieszeni takie ogromne pieniądze wydał państwowy koncern? Czy p. Obajtek nie boi się, ze po najbliższej zmianie władzy i unormalnieniu Polski - trafi za kraty za działanie na szkodę Spółki??? To nawet w jego rodzinnym Pcimiu jest wiedza powszechna...A p. Kubicy powinno być WSTYD, że jego egoistyczne zachcianki tak wiele nas kosztują...no, ale jak się skończyło raptem podstawówkę, to trudno wymagać głębi intelektu...

 • mcguirre

  Oceniono 3 razy 1

  Jak powiem, że mam do oddania kilkadziesiąt milionów to pewnie też nie mógłbym się opędzić od chętnych :) Może nawet z F1 :) Co do Roberta to na razie tej kolejki jakoś nie widać, chyba że Ferrari i Mercedes coś knują żeby nikt się nie dowiedział.

 • carolina_reaper

  Oceniono 5 razy 1

  Virtuti Militari ...co najmniej mu sie nalezy.....

 • grubymisiek1

  Oceniono 5 razy 1

  Jak rzucę to pieprzone dyrektorowanie to będę przebiegał w ofertach: kasjer e Biedronce ,zamiatacz w McDonaldzie, dostawca pizzy. Albo wezmę franczyzę kebaba.

 • marek_p1846

  Oceniono 3 razy 1

  Jaja jak berety! Na kim ćwiczycie takie teksty? Wiem, na rodzinie.

 • yibi

  0

  PFRON tylko ma szanse !!!

 • gtv

  0

  Na horyzoncie Mistrza dobrej zmiany realna pozostaje jedynie oferta bezpruderyjnej panny Moni, ale nieopierzeni żurnaliści portalu sport.pI, posłuszni Orlenowi zgodnie z żądaniami działu ogłoszeń-do znudzenia powielają obiecanki cacanki.. Oby tylko radość obozu Kubicy (vide "powrótroberta.pI" nie okazała się przedwczesna, strach uroczyć

 • msjgen

  Oceniono 2 razy 0

  Ile będzie nas kosztowała ta kolejka zespołow? Może skończmy z tymi fatasjami. Niech Orlen zainwestuje w ektyki :). To bardziej rozwojowe. Mercedes już to zrozumiał. Co z naszmi ludkami przy władzy?

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 0

  pewnie każdy liczy na zniżki z funduszu dla niepełno -sprawnych no bo po co im taka czerwona latarnia z napisem KONIEC WYSCIGU .

 • ktos2014

  0

  kolejka raczej po kasę z Orlenu

 • 11krzych

  Oceniono 8 razy 0

  Jak mi Obajtek da te 100 baniek, to też go wezmę. Potrzebuję kierowcy do walca a i ulga na PFRON-ie nie jest bez znaczenia.

 • stary-ciula

  Oceniono 4 razy 0

  O JA YEBIEM ! chyba kolejka chętnych z PKS Niepołomice...

  Klykbajt!

 • jugger

  Oceniono 8 razy 0

  mam nadzieje, że będzie sobie jeździł za swoje pieniądze, a Orlen za 100 mln złotych wybuduje nowy szpital

 • elq_1

  Oceniono 9 razy -1

  Tylko podłe, nic sobą nie reprezentujące Polactwo, potrafi pisać takie wredne i nienawistne komentarze o człowieku, którego podziwiają za jego pracę i determinację tysiące fanów formuły!

 • niezalany

  Oceniono 1 raz -1

  opera mydlana...

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 1 raz -1

  Ale bzdurą.

 • piotrus.zibi

  Oceniono 3 razy -1

  Jako kierowca testowy............... faktycznie..szał

 • mer-llink

  Oceniono 11 razy -1

  Absolutny heroizm to jest po stronie "ciemnego luda", który zgadza się na przepalanie jego pieniędzy. Przez PiS z Orlenem. I przez ich chętnego wspólnika - pana Kubicę.
  "Może przebierać w ofertach" pan Kubica? - no to niechaj przebierze... Czekamy na kokpit w Mercu lub Scuderii. I na pole positions.
  A z tego co mówicie, to co najwyżej symulatory mu oferują w innych stajniach. Co najwyżej.
  (Mówiłąm, ze p. Kubica wygłupił się z rzuceniem na stół dymisji z Williamsa. No, chyba że ma w zanadrzu gwarancję Kokpitów jak wyżej. PiS z Orlenem powinni "spolonizować" i Merca, i Ferrari. A co to, nie stać Wolaków? Ciemny lud wszystko łyknie, byle dostawał PincetPlus i czasem igrzyska.)

  P.S. Czy panu Kubicy - i egzaltującym się F1 Żurnalistom - nie jest wstyd, iż my wszyscy (w tym rodzice bez żłobków, kalecy oraz osoby chore na raka) fundujemy tę imprezę?
  PiS nie ma dla nauczycieli, nie ma na szpitale (zamkniecie pediatrii onko w Gorzowie WLK.P; 83-latek umierający na ulicy, bo lekarzy za mało, aby do konającego przyjść) i lekarstwa, ale ma dla Angolskich i wszelkich innych miliarderów.
  I tak p. Kubica - wraz z eszelonem cmokających od zachwytu Żurnalistów - bawi się za nasze pieniądze, bo PiS mu kupił miejsce w trzecioligowym samochodziku i dokupi jeszcze w innym.
  100 000 000 (jak na razie)!
  To nie PiS ani Orlen jest fundatorem pana Kubicy fanaberii.
  Orlen i PiS tylko gwizdnęli państwowe pieniądze i już włożyli je do kieszeni upadającego Williamsa. A włożą jeszcze do innych, równie "potrzebujących" biednych właścicieli stajni w F1.
  Przymusowym sponsorem tych biednych bogaczy jesteśmy my wszyscy: ty, ja, pan, pani, oni, a nawet tamci państwo pod Gołdapią. Bo to z naszych opłat, z naszych podatków, z naszych - nie jakichś cudownych "rządowych", bo takich nie ma - pieniędzy jest ten sponsoring!
  Za te pieniądze można rocznie utrzymać kilkadziesiąt żłobków, sprowadzić kontenery nierefundowanego leku na raka, wspomóc rehabilitację niepełnosprawnych w całym kraju...
  Nie czuje rumieńca na twarzy ani pan Kubica, ani dmuchający w te tutkę dziennikarze?

 • ps11111ps

  Oceniono 7 razy -1

  Nogi ma zdrowe, mały jest, chudy wiec moze by się wziął za skoki narciarskie? A jego miejsce w F1 wziąłby Małysz

 • jacekczewa

  Oceniono 1 raz -1

  koła będzie wymieniał ???

 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 3 razy -1

  Może przyjdzie do mnie jeździć? Ustawiam się w kolejce.

 • kultureprofessoren

  Oceniono 2 razy -2

  Polskie ludziki, skąd w Was tyle zawiści? To, że sami niewiele osiągnęliście nie tłumaczy takiego wrednego zachowania. To przykre, tym bardziej, że wieszacie psy na gościu, który jest Waszym (naszym) współziomkiem. Nic dziwnego, że polak polakowi potrafi stworzyć piekiełko na ziemi. Łatwo się wyśmiewać, szydzić, wyzywać, wytykać błędy ot tak dla zasady żeby tylko poczuć sie lepszym, żeby komuś dokopać, wtedy wasz dzień będzie lepszy, prawda? Leczycie własne kompleksy wieszając psy na gościu, który miał i dalej ma odwagę żyć pełnią życia i który miał na tyle determinacji, że spełnił swoje marzenia, mimo że pochodził z blokowiska, z kraju, w którym nie ma ani jednego toru F1. I tego mu tak naprawdę zazdrościcie...

 • quince99

  Oceniono 6 razy -2

  Czytam i oczom nie wierzę, GW tubą wyborczą pisuaru, tubą reklamową Orlenu...!!!Q

 • tocar

  Oceniono 7 razy -3

  I bardzo dobrze Kubica to najważniejszy kierowca jaki może mieć zespół takiego kierowcy to pozazdrościć może nam każdy

 • kat_na_lemingi

  Oceniono 6 razy -4

  Co by tu nie mówić, to
  Kubica 1:0 Russel

 • michall94

  Oceniono 6 razy -4

  Zaangażowanie Roberta Kubicy w kompleksowe działania komunikacyjne PKN ORLEN silnie wspiera markę w kontekście biznesowym i wizerunkowym. Według badań instytutu ARC Rynek i Opinia co 6. kierowca przyznaje, że sponsoring zawodnika wpłynął na częstsze korzystanie ze stacji ORLEN, a w przypadku klientów konkurencji taką deklarację złożyło aż 11 %. Sieć detaliczna Koncernu, w której sprzedaż wspierana była loterią z Robertem Kubicą, odnotowała w Polsce 3% wzrost sprzedaży paliw a także wyraźny wzrost sprzedaży produktów pozapaliwowych w pierwszym półroczu, przyczyniając się do rekordowego zysku operacyjnego tego segmentu, który był wyższy o 400 mln zł, w porównaniu do pierwszego półrocza ubiegłego roku.

  Efektywność współpracy z Robertem Kubicą potwierdzają także wyniki mediowe projektu. Dzięki działaniom komunikacyjnym oraz aktywności na kanałach społecznościowych PKN ORLEN i ROKiT Williams Racing wygenerowano ponad 152 miliony kontaktów z marką ORLEN (od XI 2018 do VIII 2019) o wartości reklamowej przekraczającej 60 milionów zł (badania IMM i Pentagon dla ORLEN).

  Sponsoring motorsportu to ważny element budowania globalnego zasięgu marki. PKN ORLEN posiada aktywa w pięciu krajach Europy i Ameryki Północnej. Swoje produkty oferuje w ponad 100 krajach na całym świecie, a 60% obrotów generowanych jest na rynkach zagranicznych.”

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX