Sport.pl
Komentarze (60)
Motorsport: Rozczarowujący powrót Roberta Kubicy. "Można mu wybaczyć, że jest trochę gburowaty"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • podobny_do_nikogo

  0

  Żal mi Roberta, to wielki sportowiec i mocny człowiek.

 • gtv

  Oceniono 2 razy 0

  Brytyjską firmę, nieudacznicę z własnej woli przerażają do szpiku kości ewidentne tendencje samobójcze Kubicy, który przemieszczając się ściągającym i wymykającym się spod kontroli pie...tem FW, noszącym logo Orlen i wyposażonym na domiar złego w hamulce pracujące na własne widzi mi się -w w trakcie wyścigu ni stąd ni zowąd domagał się od inżyniera podniesienia mocy... Ze wstydu i kolejnego upokorzenia, tudzież z przemożnej chęci odzyskania prestiżu w głowie polskiego Monakijczyka musiało coś się przestawić.

 • wujek_extrema

  Oceniono 4 razy 0

  Kubica-Kaplica

 • ks-t

  Oceniono 8 razy 0

  100 milionów z naszych podatków i wyższej ceny benzyny. Tyle Morawiecki kazał przekazać Kubicy w formie zadośćuczynienia za kretyńskie i nieetyczne słowa o kalece, które niestty zostały nagrane. Przed wyborami trzeba było ratować krzywy uśmiech. Mnie, Pana, Panią i wszystkich pozostałych kosztowało to 100 milionów złotych.

 • kaliber2019

  Oceniono 10 razy 0

  Jak zawsze polskie dziady ..zolc i prostactwo>xD

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 0

  Robert Kubica udowodnił, że pokonał swoja słabość, że ma ambicję i wolę walki ale "nec hrcules contra plures". Na jego miejscu bym odpuscił jeżeli kontrakt tak przwiduje gdyż zaczyna być to dla jego osoby niekorzystne. czas poświęcić się innym wyzwaniom, może nawet na pracę z młodszymi?

 • and.reh

  Oceniono 2 razy 0

  I znowu te głupoty!

 • and.reh

  Oceniono 3 razy -1

  Znowu te głupoty.

 • crazzy_lara777

  Oceniono 13 razy -1

  Dajcie ten pozal sie boze "bolid" vettelowi czy hamiltonowi i okaze sie czy oni pojada na nim lepiej
  Ja w to szczerze watpie...

 • kukla.adama

  Oceniono 4 razy -2

  A mnie ciągle zastanawia dlaczego spośród wszystkich sportowców którzy wygrali w swojej karierze jedne zawody gazeta żydowska pisze akurat o kibucy?

 • a8ucewiczz

  Oceniono 10 razy -2

  Kubica, Ty bucu, kto zwróci mi moje 100 baniek, które jakis pisowski pajac władował w Twoj powrót do F1?

 • mcguirre

  Oceniono 12 razy -2

  Hejterzy, jesteście okrutni. Facet po swoim życiowym błędzie chciał wrócić do F1, zrealizować swój życiowy cel. Nie miał jednak pieniędzy i tu zdarzył się cud. Pan parapremier u Sowy chlapnął głupotę i żeby nie podpaść suwerenowi postanowił z pieniędzy państwowego koncernu przeprosić Kubicę. Kto by nie skorzystał ? Szczerze ? Najprawdopodobniej Kubica pojeździ tylko rok, bo nie widzę szansy ani dla Roberta ani dla Williamsa, wiec nie odbierajcie człowiekowi tej chwili radości. Zdecydowanie więcej pieniędzy idzie na TVP i Ojca dyrektora a oni nawet się nie próbują ścigać. Dostają kasę tylko za to że są :)

 • radmaj12

  Oceniono 3 razy -3

  Żydowska Gazeta jak zwykle cieszy się z niepowodzeń Polaków. A ja mam nadzieję, że Kubica da jeszcze wiele powodów do zmartwień żydowskiej Gazecie.

 • gryflon

  Oceniono 11 razy -3

  Widzę na forum samych wielbicieli Kubicy. Ma dla was propozycję zróbcie super licencję F1. Usiądzcie za kierownicą Williamsa i wygrajcie wyścig. Do końca sezonu zostało jeszcze kilka wyścigów więc macie czas. Chętnie poczytam o waszych sukcesach w F1 lub jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej czy naukowej. Dla mnie jesteście stadkiem nieudaczników których jedynym osiągnięciem jest ujadanie na innych. Teraz leszcze możecie sobie minusować. Kalafior.

 • emzet1

  Oceniono 4 razy -4

  Co za durne rozważania tego pseudo znawcy. Szkoda czasu na czytanie wypocin amatorów.
  Gdyby Legia miała piłkarzy Barcelony to by walczyła o wygranie Ligi Mistrzów.

 • radmaj12

  Oceniono 15 razy -13

  Żydowska Gazeta Wyborcza jak zwykle cieszy się z niepowodzeń Polaków. A ja mam nadzieję, że Kubica da jeszcze wiele powodów do zmartwień żydowskiej Gazecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX