Sport.pl
Komentarze (138)
Gorzkie słowa Roberta Kubicy po GP Chin. "To jest dramat"
Zaloguj się
 • 2mek99

  Oceniono 23 razy 17

  Komentarz prezesa Orlenu z Pcimia "fantastyczna oglądalność. Dublowanie naszego znaku firmowego przez wszystkie bolidy po 3 razy zwiększa rozpoznawalność marki i podnosi jej wartość" :-)

 • mer-llink

  Oceniono 28 razy 8

  "Jest dramat".
  Jest.
  Bo wywalono nasze 100 milionów na podparcie plajtującego garażu angielskich bogaczy.
  PAn Kubica przez ostatnie kilkanaście miesięcy był kierowca testowym Williamsa.
  Sprawdzał wszystkie rozwiązania.
  Pracowął na symulatorach.
  Doradzał, jak konstruować.
  Udzielał bezcennych rad.
  I co? I on nie wiedział, jaki szrot powstaje?
  I w jaki szrot pakuje wyłudzone od nas 100 melonów?
  Od nas - podatników; PiS i Orlen gwizdnęli tylko 100 państwowych milinoów i włozyli do kieszeni angielskich krezusów.
  Na nauczycieli PiS nie ma ani grosza, na lekarstwa nie ma, na szpitale nie ma - ale na fundowanie bogaczom angielskim i montekralińskim przyjemnych rozrywek - jest.
  Alleluja i do tyłu!!!
  Że panu Kubicy, oraz entuzjazmującym sie F1 Żurnalistom Sportowym, nie jest wstyd?

 • jacekjot2

  Oceniono 23 razy 7

  Dramatem i kompromitacją jest to, jak bardzo Kubica odstaje od Russela, który ma taki sam samochód. Ale widać, że Russel walczy a Kubica się toczy. No i wychodzi, jakim kretyńskim pomysłem było sponsorowanie przez Orlen Williamsa, i jakie podejście do wspólnych pieniędzy ma premier Morawiecki i wójt Obajtek: co mi tam 50 milionów, nagrali mnie w knajpie to odpalmy im tą kasę, to się te nagrania przykryje. Za 50 milionów można ufundować 5 tysięcy stypendiów po 10 tys. dla młodych sportowców z małych miast albo wiosek. To byłoby coś. A tak to wywalono tą kasę na sfrustrowanego crash-testera, który miał swoją szanse i ją zmarnował z własnej osobistej głupoty. Dla każdego, kto cokolwiek kuma z F1 było jasne, że z Kubicy nic nie będzie. Ale co tam, cudze pieniądze łatwo się wydaje, prawda panie premierze i panie wójcie ?

 • elvisek101

  Oceniono 6 razy 6

  Wyścigi, to sport tendencyjny, bo nie wygrywa najlepszy kierowca, tylko ten co ma najlepsze auto, powinni wszyscy mieć takie same auta, o tej samej konstrukcji na tych samych osiągach, wtedy miałoby to sens.

 • moharp

  Oceniono 8 razy 6

  A kto był kierowcą testowym w ubiegłym sezonie i dawał wskazówki ? Niejaki Kubica ?

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 12 razy 6

  Ten "dramat", panie Kubica, to finansujemy my, podatnicy. I wójt Obajtek nie jest świętym Mikołajem - "hojny dziad z cudzej torby".
  Jeśli już nie ma pan honoru żeby się z tego wycofać, to miej pan przynajmniej świadomość, kto za te pana kompromitujące zabawy płaci.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Nagłówki z serwisów: GP Chin wygrał Hamilton. Kubica dojechał do mety.

 • wagabunda

  Oceniono 17 razy 5

  Morawiecki z Kubicy sobie zakpił, bezczelnie się z niego naśmiewał, ale takie plucie w twarz panu Robertowi najwyrazniej nie przeszkadzało, byleby tylko znowu wcisnąć się do F1. 100 milionów srebrników wystarczyło - zero sportowca!!!! Honor na sprzedaż.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX