Sport.pl
Komentarze (64)
Formuła 1. Schumacherowie, historia znikania. Prawnik Michaela już stracił rachubę, ile razy pozywał media za pisanie o stanie zdrowia mistrza
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • camille.calmy

  0

  A co tu robi zdjecie kierowcy polskiego pochodzenia ???

 • koenzymq10

  0

  i dlatego nasz guru gór słoneczko słonecznej doliny jaro nie jeździ na nartach, tylko wspina się o własnych silach w pelerynie z orłem piersiach.

 • arkasza

  Oceniono 2 razy 0

  Hmmm,nigdy mu nie kibicowałem. Podczas jego kariery byłem zawsze za Senną, Hillem, Hakkinenem, Villeneuvem, Alonso. Był podły i bezwzględny na torze. Nieuczciwy. Ale tylko tacy są wielcy i zdobywają tytuły Mistrza Świata. Nie lubię go jako kierowcy, ale szanuję legendy. Jest nią. Miej się dobrze Michaelu!

 • cojamamwymyslic2

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego w artykule o limuzynie ze Świętochłowic piszecie "2 zdjęcia" chociaż jest zero zdjęć? Ładnie tak kłamać gazeto? Już pomijając to, że z całego artykułu dostępnych dla czytelników jest tylko kilka zdań. Wstydźcie się. Na oszukiwaniu ludzi daleko nie zajedziecie.

 • vijet

  0

  Niemcy mają lekkiego świra na punkcie prywatności. Po katastrofie Airbusa w marcu 2015, gdy Andreas Lubitz celowo skierował samolot na ziemię, żaden z jego lekarzy ani znajomych nie chciał rozmawiać z komisją ds. wypadków (poruszali ten wątek nawet w odcinku air crash investigation). No tacy już są.

 • dexter1970

  Oceniono 6 razy 0

  Normalny człowiek już dawno by nie żył. A jego utrzymują sztucznie przy życiu bo ich stać i tyle w temacie.

 • bamapo

  Oceniono 8 razy 0

  Z tym kaskiem to niezła ściema. Kupił go w miejscowej biedronce że po uderzeniu w kamień, przykryty nawet cienka warstwą śniegu, doznał poważnego urazu głowy tak jakby jechał bez kasku?Poza tym po co zjechał z wyratrakowanej trasy? Aby pojeździć raczej wolno po mało stromej trasie pełnej głazów? Nonsens.

 • luksusowy_yacht

  0

  A to wszystko w moje urodziny.

 • 2fat

  Oceniono 8 razy 0

  Wszyscy tu razem grają swoje role, rodzina i media. Rodzina robi wiele szumu udając że nie chce szumu, media robią szum bo są kliknięcia. Wszystkim chodzi o to samo. Oficjalne i regularne informacje o stanie zdrowia spowodowałyby tragiczny spadek zainteresowania. I co wtedy?

 • pablo2019

  Oceniono 22 razy 0

  nie rozumiem tej obsesji
  Michael miał i ma rzesze fanów, którym informacja o jego stanie zdrowia się należy

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 7 razy -1

  Rodzina Schumacherów na wszystkim robi pieniądze. Tak było podczas całej kariery Michaela ale i wcześniej. Nikt nie miał prawa zrobić zdjęcia na jego ślubie oprócz tych którzy zapłacili. Cały budynek gdzie został organizowany ślub został zasłonięty aby nikt nie zarobił na tym nielegalnie.
  To co spotkało Michaela to życiowy pech ale nawet na tym zarabiają...

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 8 razy -2

  KASA
  KASA
  KASA
  prawie jak u naszych cwaniaków zwanych "obrońcami demokracji"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX