Sport.pl
Komentarze (80)
Sebastian Vettel o powrocie Roberta Kubicy: Mam mieszane odczucia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • yacie

  Oceniono 3 razy -1

  A co ma niemiec powiedzieć o Polaku ...kiedyś nas lubili ?

 • lieft

  Oceniono 5 razy -1

  34 lata i taki łysy? masakra

 • kuku666

  Oceniono 1 raz -1

  Ojoj, komuś się nie podoba powrót szofera, Polaczki - możecie szczekać.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 5 razy -1

  A ja myślę że Robuś rozwali tę całą F1 ! Niech mu tylko pozwolą ruszyć w wyścigu! Będzie to najbardziej widowiskowy wyścig! Bolidy będą wręcz fruwały!

 • js08836

  Oceniono 7 razy -1

  Co się tak Sebastianek przejmuję Robertem ? Niech pilnuje własnych spraw. Czyżby bał się Kubicy chom ma lepsze auto ? A może przestraszył się szumu medialnego bo nawet prasa europejska więcej miejsca poświęca powrotowi Kubicy na tor niż Vettelowi za zajęcie 2 -go miejsca na koniec sezonu.

 • Weronika Rak

  Oceniono 5 razy -1

  Vetell to kmiot i zwykły burak niczego innego się po nim nie spodziewałem może sam zrezygnuje i zrobi miejsce młodym, zdolnym... buc!

 • andi113

  Oceniono 13 razy -1

  Vettel taki komentarz może wygłosić za rok o tej porze, o ile Kubica się nie sprawdzi...na razie wygląda to na zwykły ból dooopy

 • boliver

  Oceniono 4 razy -2

  Chlystek zabiera glos wsrod doroslych,,

  Seb gra dla dzieci albo piaskownica,,

  Do budy I be quiet,,

 • race444

  Oceniono 7 razy -5

  Sebastian Vettel jeden z niewielu, ktorzy powiedzieli to co naprawde 80% mysli. Taka jest prawda ale tzw. lewacka poprawnosc polityczna nie pozwala powiedziec prawdy, najlepiej powiedziec, ze sie ciesze, ze Kubica wraca a tak naprawde mam to w D. Faktem jest tez to , ze lepiej poczekac do rozpoczecia nowego sezonu a wtedy sie zobaczy kto ma racje, my natomiast bijemy piane, pompujemy balonik a potem ....... wielkie bum i kupa smrodu. Ostatnie MS w Rosji to dobitnie pokazaly.

 • mer-llink

  Oceniono 13 razy -5

  Zycze panu Kubicy dobrze, bo walecznie pracuje nad powrotem do sprawności. Ale sam rpzecież z własnej lekkomyslności w niesprawnośc się wprawił.
  O jego pworocie do F1 wcale nie zdecydowało to, co on sam mówi.
  Zdecydował PiS potrzebująćy igrzyska dla ciemnego ludu. I aby to igrzysko (trzecioligowe po prawdzie w wykonaniu Williamsa) zyskać, dało panu Kubicy mnóstwo pieniedzy.
  Ale to nie PiS jest fundatorem pana Kubicy fanberii.
  Jestesmy nim my wszyscy: ty, ja, pan, pani, oni, a nwet tamci państwo pod Goładpią. Bo to z naszych opłąt, z naszych podatków, z naszych - nie jakichs cudownych "rządowych" - pieniedzy jest ten sponsoring!
  Za te pieniadze możnaby rocznie utrzymać kilkadziesiąt żłobków, sprowadzić kontener nierefundowanego leku na raka, wspomóc rehabilitację niepełnosprawnych w całym kraju...
  Ale nie: mają byc "igrzyska" dla ciemnego ludu.

  Że panu Kubicy nie jest wstyd, iż my wszyscy (a takze rodzice bez złobków, kalecy oraz rakowaci) fundują mu te imprezę... W dodatku w marnej stajni...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX