Sport.pl
Komentarze (59)
Robert Kubica w Williamsie. Scenariusz na film jest gotowy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • retardedjew

  Oceniono 8 razy 0

  W Ferrari to on miał kontrakt taki bardziej na symulator podpisany. To u moich stóp też był świat wyścigowy, jak grałem w Need For Speed.

  W marcu Robercik legnie ostro i to pewnie będzie wina "trolli".

 • farcry3

  Oceniono 1 raz -1

  Dajcie mi 100 baniek na moje hobby a rurze zatańczę .
  A na poważnie: 100 mln z kieszeni kierowców wywalone w błoto. Trzeba było je przeznaczyć na sport dla dzieci i młodzieży. Lepsza reklama, pieniądze zostają w kraju no i pożytek z tego nieoceniony. No ale po co ? Lepiej niech dzieciaki walą browca i wciągają jakieś dopalacze.

 • piotrus.zibi

  Oceniono 11 razy -1

  Hahahahahaha, bez zlotówki wsparcia.... hahahaha, nie rób z ludzi kretynów.... jego ojciec już wtedy był bardzo bogatym czlowiekiem więc nie wciskaj ludziom kitu.... to nie żadna bajka

 • matylda1001

  Oceniono 14 razy -2

  Znowu Kubica! Czy nie rozumiecie, że to interesuje tylko nielicznych? Na strony sportowe z tymi wszystkimi Kubicami, Stochami, Lewandowskimi. Nie przynudzac tu.

 • 2mareczek68

  Oceniono 15 razy -3

  To prawda, że zapłacę za to na stacji Orlen, ale wiecie co? Bardzo chętnie za to zapłacę, a ludziom którzy nie rozumieją tej historii wypada mi tylko współczuć. Brawo Robert !!!

 • matylda1001

  Oceniono 9 razy -5

  Ciekawe co jazda samochodem ma wspólnego ze sportem. Chyba tyle samo co gra w szachy i przestańcie bredzić ze dostał się bez pieniędzy. Chyba ze te z Orlenu to dopiero przykrywką :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX